Praca
Przewiń w dół

Praca

GRAFIK KOMPUTEROWY

GRAPHIC DESIGNER

Zakres obowiązków:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie tworzenie materiałów graficznych, tworzenie koncepcji graficznych i wizualizacji pomysłów na potrzeby klientów. Do zespołu poszukujemy zarówno osób z bogatym doświadczeniem jak również młodych grafików z pasją i dobrą estetyką.

Praca obejmuje:
- projektowanie identyfikacji wizualnej: logotypy, wizytówki, katalogi papeteria,
- projektowanie tradycyjnych materiałów reklamowych: ulotek, plakatów, banerów, rollupów, billboardów, szyldów, oklejeń pojazdów, oklejeń witryn,
- projektowanie nadruków na gadżety promocyjne: notesy, długopisy, kubki, smycze, odzież,
- projektowanie materiałów marketingowych dla mediów społecznościowych i tradycyjnych

- tworzysz projekty graficzne
- jesteś kreatywny/a
- masz zmysł kompozycyjny i potrafisz przelać na monitor każdą wizję
- śledzisz najnowsze trendy w branży i chętnie wykorzystasz je w codziennej pracy
- obsługujesz programy graficzne pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)
- chcesz się nauczyć nowych rzeczy, a uwagi traktujesz jak wskazówki
- możesz pochwalić się nawet podstawowym, ale ciekawym i różnorodnym portfolio
- chcesz ambitnie spędzać czas w pracy kreując przyszłość?

Oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym pomysłów, kreatywnym zespole,
- możliwość rozwoju i odpowiedzialne zadania,
- ciekawe i stawiające wyzwania projekty,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- profesjonalny sprzęt do pracy,
- przyjazną atmosferę pracy,
- nowoczesne biuro w centrum miasta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na email: biuro@awir.pl
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)“

MONTER REKLAM

PRACOWNIK REKLAMY - MONTAŻYSTA

Opis stanowiska - zadania:
- obsługa maszyny drukującej eko-solwentowej
- obsługa ploterów tnących i laserowych
- obsługa laminarki – laminowanie wydruków
- przygotowywanie i montaż reklam
- montaż kasetonów, liter 3D, innych form reklamowych /banery, siatki, itp./
- oklejanie tablic, szyldów, witryn
- oklejanie samochodów (grafika reklamowa na auto, car wrapping)

Wymagania:
- zapał do pracy oraz chęć uczenia się nowych rzeczy
- znajomość obsługi komputera
- umiejętność i zdolności manualne
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- stan zdrowia umożliwiający pracę na zewnątrz oraz na wysokości
prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:
- stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę (pełen etat)
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
- możliwość nauki obsługi wielu urządzeń i maszyn, profesjonalne narzędzia
- ciekawą pracę, pełną wyzwań w młodym zespole, w firmie z 25 letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji rynkowej
- możliwość samodzielnej pracy i rozwoju
- przyjazną i w pełni koleżeńską atmosferę
- szkolenia z zakresu aplikacji folii

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail: biuro@awir.pl

Nasi klienci

Zobacz firmy, które zaufały naszemu doświadczeniu